59 842.98.24, kom. 607 699 655 stomadent6@wp.pl

Stomatologia Ogólna

 

Istnieje grupa pacjentów, którzy regularnie, przynajmniej 2 razy w roku z własnej inicjatywy odwiedzają nasz gabinet stomatologiczny.

Wizyty tych pacjentów bardzo sobie cenimy.

Dlaczego?

Bo są to wizyty konsultacyjne, podczas których mogę powiedzieć pacjentowi: ” Gratuluję, znowu robimy tylko higienizację – po raz kolejny nie ma Pan/Pani nic poważniejszego do zrobienia.”

Niestety nadal zbyt mała grupa pacjentów zdaje sobie sprawę, że profilaktyka stomatologiczna, odpowiednie dbanie o higienę jamy ustnej to klucz do tego, aby dłużej cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

Tak więc:

Zaczęli Państwo odczuwać ból w zębie? – podczas wizyty w naszym gabinecie pozbędą się Państwo skutecznie bólu w ciągu kilku minut.

Nie byli Państwo na wizycie kontrolnej od lat? – podczas wizyty kontrolnej sprawdzimy, co i jak należy zrobić, aby uniknąć próchnicy zamiast leczyć jej skutki.

Podczas mycia zębów patrzą Państwo w lustro i mówią sobie – zasługuję na zdrowszy, piękniejszy uśmiech? – w trakcie konsultacji stomatologicznej wspólnie zdecydujemy, czy wymarzony efekt uda się uzyskać podczas zabiegu higienizacji i wybielania zębów, czy też dla uzyskania wymarzonego efektu niezbędne będzie bardziej kompleksowe działanie.